Söke Yol Yardım

Söke Yol Yardım

Çoklu araç taşıma sektörün sorumluluğu yüksek işlerinden bir tanesidir. Genelde bu branşta şehirler arası sıfır araç olarak adlandırdığımız araçlar taşınır. Galerilere veya distribütörler tarafından sıkça kullanılan bir taşıma şeklidir. Tabi bu dalda sadece sıfır araçlar taşınmaz, bazen ikinci el veya pert olarak tabir edilen araçlarda taşınır. Çoklu araç taşıma işleri ülkemizin hemen hemen bütün il ve ilçelerine yapılmaktadır. Firmamız Söke Yol Yardım, çoklu araç taşıma işlerinizi konusunda uzman profesyonel kadrosu ile birlikte yapmaktadır. Gerek tek katlı gerekse de çift katlı taşıma araçlarımızla yılın 365 günü hizmetinizdeyiz.

Çoklu araç taşıma işlerinde, konusunda uzman, profesyonel kadromuzla birlikte hizmet vermekteyiz.

Çoklu araç taşıma işleriniz de sadece otomobil taşımıyoruz, araç grubunuz ne olursa olsun marka ve model farketmeksizin bu konuda son derece yetkin olan firmamız sizlere profesyonel manada hizmet vermektedir. Motosiklet, otomobil, minibüs, otobüs, kamyonet, kamyon, iş makinaları vb her araç grubunda taşıma işlerini yapıyoruz.

Çoklu Araç Taşıma da 1 Numara, Söke Yol Yardım

Firmamız, çoklu araç taşıma sektöründe kendine son derece güvenen bir firmadır ve bu konuda fazla tevazu göstermeden sizlere bu branşta iddialı olduğumuzu söylemek isteriz. Ülkemizin 81 iline ve 922 ilçesine talebiniz olması durumunda çoklu araç taşıma işlerinizi yaparız. Çoklu araç taşıma işlerinizde bizlere telefon numaralarımızdan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Çoklu Araç Taşıma

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?