Söke Yol Yardım

Söke Yol Yardım

Kurumsal

Söke Yol Yardım olarak kurulduğumuz ilk günden beri üzerimize aldığımız işin sorumluluğunun bilincinde olarak faaliyetlerimize yön verdik ve hep bu bilinçle çalışmalarımızı devam ettirdik. Çünkü yaptığımız işin genelde bir şekilde yolda kalmış insanlara yardım etmek olduğunu biliyoruz. Bir noktada zamanla iç içe hareket ederek hatta zamanın merkezinde işlerimizi olabilecek en yüksek hızda yapmak zorunluluğumuzu da biliyoruz. Hani vakit nakit derler ya, bu söz bizim sektörde vakit; bir hayat, bir can olarak değişim göstermek zorunda kalmıştır. Hal böyle olunca da gerçekten Söke Yol Yardım firması olarak sorumluluğumuzun farkında olarak çalışıyoruz.

Söke Yol Yardım firmamız ile bizleri tercih ederek siz de ayrıcalığı yaşayın.

Firmamız ağırlıklı olarak Söke ve çevresinde faaliyetlerine yön verse  de işimizin tabiatı gereği Türkiye’nin 81 il ve 922 ilçesine hizmet vermekteyiz. Özellikle vasıta ve araç taşıma işlerinde gerek şehir içi gerekse de şehirler arası taşıma işlemleri yapmaktayız. Oto kurtarma dalında kaza yapmış, arıza yapmış araçlarınızın vinç yardımı ile kurtarma işlerini yerine getirmekteyiz. Yol yardım konusunda genelde yakıt bitmesi, akü sıkıntısı, lastik patlaması veya mekanik bir sıkıntı olduğunda devreye girmekteyiz. Oto çekici ihtiyaçlarınızda ise araç yada vasıtalarınızı bulunduğu yerden istediğiniz lokasyona çekme işlerini yapmaktayız.

Alo Söke Yol Yardım

Firmamız Söke Yol Yardım’a, her tür oto kurtarma, yol yardım ve oto çekici taleplerinizi web sitemizde bulunan iletişim numaraları vasıtası ile yapabilirsiniz. Ayrıca whatsapp iletişim hattımız da bu bağlamda sizlere 24 saat cevap vermektedir.

Söke Yol Yardım

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?